Одна з помилок багатьох людей – це робити все те, що роблять інші. Подібна ситуація прослідковується і у випадку з тендерами. Немає ніяких сумнівів в тому, що даний процес є досить вигідним. Питання ж полягає в тому, що в окремих ситуаціях це може бути дійсно виправдано, в той час як є інші ситуації, коли використання системи електронних закупівель – це не самий кращий вибір.

Саме тому, першочергово потрібно брати до уваги той момент, чи дійсно є сенс брати участь в торгах. На сьогодні, проблеми в тому, щоб ввійти для переліку учасників немає. Головне – це виконати всі вимоги замовника, які завжди прописуються в самому оголошені. Якщо розуміти як це робиться, то нічого важкого в цьому немає.

Ви можете перейти на сайт tender.uub.com.ua і особисто впевнитися в тому, що там завжди прописуються всі вимоги до учасників, що є обов’язковою умовою до виконання.

В яких ситуаціях участь в тендерах є точно виправданою?!

Для прикладу, все-таки є сенс розглянути декілька варіантів, коли можна брати участь в торгах й бути впевненим на 100 відсотків в тому, що ви це робите не даремно:

  • Ви є виробником певних товарів або надаєте якісь послугами – тобто, коли мова йде саме про виробника, то йому в будь-якому разі буде вигідно брати участь в торгах, щоб підвищити попит на свою продукцію і зацікавити в ній ще більше людей;
  • Ви працюєте з оптовими закупівлями – якщо ж ви не виробляєте якихось товарів, але купуєте їх в великих масштабах, то в такому випадку також можна отримати з цього певну вигоду. Нюанс в тому, що попередньо потрібно проаналізувати всі ризики, що є обов’язковою умовою до виконання;
  • Ви маєте досвід роботи з торгами – у випадку, якщо це для вас на перші електронні торги і раніше вам завжди вдавалося отримати з цього вигоду, тоді можна навіть не сумніватись і подавати свою заявку на розгляд. Тим паче, все це робиться елементарним чином і чогось особливого від вас не потребується.

Це і є ті самі випадки, коли участь в тендерах й торгах буде виправданою. Але, це не означає, що при будь-яких інших обставинах вам не потрібно працювати з електронними торгами. Це лише декілька показових прикладів для того, щоб було зрозуміло про що йде мова. Насправді, є багато інших моментів, які можуть бути ще більш показовими. Відповідно, ви вже самі вирішуєте, чи варто це вашої уваги, чи ви краще підшукаєте якісь інші поради.