Одна з причин, чому онлайн-аукціони є настільки популярними – це постійний розвиток цього напрямку. Щодня з’являються якісь нові сфери, в яких можна проводити електронні торги. Серед досить перспективних напрямків в торгах можна звернути увагу на продаж земельних ділянок, право на вимогу по кредитам, реалізацію арештованого майна та інші не менш цікаві напрямки.

Говорячи ж про більш відомі аукціони, то до таких можна віднести продаж транспортних засобів. Такі лоти були доступні й раніше, але з часом їх кількість поступово збільшується. 

Причина тому дуже проста – це реальна можливість для звичайної людини придбати транспортний засіб в хорошому стані за ціною, яка буде нижчою від того, що можна зустріти на звичайному автомобільному ринку.

Ви можете в будь-який момент перейти на сайт uub.in.ua і в розділі “категорії” обрати для себе цікавий транспорт та відправити свою пропозицію. 

Які транспортні засоби можна придбати на електронних аукціонах?!

Ви вже з самого початку можете обрати якийсь один конкретний тип транспорту, який є для вас цікавим. Це робиться для того, щоб не витрачати власний час на перегляд оголошень, які є для вас нецікавими.

Що стосується безпосередньо категорій транспортних засобів, що зустрічаються на торгах, то це:

  • Легковий транспорт – зазвичай, в таких аукціонах беруть участь звичайні люди, які хочуть придбати авто для повсякденного використання;
  • Автобуси – подібний транспорт вже скоріше використовується з метою перевезення людей, тому й купується в комерційних цілях;
  • Вантажні автомобілі – такий транспорт може бути однаково цікавим як підприємцям, так і звичайним людям, які можуть бути зацікавлені в придбанні такої техніки;
  • Водний транспорт – це вже більш специфічний напрямок, хоча такі лоти також мають серйозний попит серед людей;
  • Сільськогосподарська техніка – частіше за все купується фермерськими господарствами, зацікавленими у виконанні певних робіт.

Насправді, є ще багато інших категорій транспорту, який можна придбати на електронних аукціонах. Будучи потенційним покупцем, вам лише потрібно попередньо перевірити себе на відповідність всім прописаним в оголошенні критеріям.

Що стосується самого формату участі в торгах, то він приблизно однаковий незалежно від того, який саме транспорт буде виставлятися на торги.