Будь-який формат аукціону проводиться по чітко визначеним для цього правилам. Спеціально для цього є система ПроЗорро. Продажі, яка виконує роль контролю за всіма процесами, транзакціями, пропозиціями та виконуванням умов з обох сторін договору.

Саме тому, коли новачки цікавляться вибором електронного майданчика, їм говорять про обов’язковість вибору саме акредитованого сервісу.

На сьогодні, в ПроЗорро. Продажі акредитовано більше 10-ти електронних майданчиків, з яких ви можете обрати той, який буде для вас найбільш зручним.

Якщо вас цікавить те, якими є детальні правила реалізації арештованого майна в форматі торгів, то вам варто ознайомитися з інформацією, доступною за посиланням https://megasale.com.ua/pravyla-provedennya-torgiv-areshtovanym-majnom-v-ukrayini. Тут ви справді зможете знайти для себе багато корисної інформації.

Які є варіанти реалізації конфіскованого майна на території України?!

Почати варто з того, що арештованим майном можна назвати будь-які активи, які були в руках боржника та за які не була сплачена повна вартість, згідно умов, що прописані у відповідному кредитному договорі.

Сьогодні, прийнято розрізняти дві основні форми реалізації арештованого майна на електронних майданчиках, а саме:

  • Електронні торги – сама назва вже говорить про те, що окрім першої пропозиції, по ходу торгів кожен учасник буде мати можливість підвищити свою пропозицію. Самі торги проводяться до тих пір, доки не залишається один учасник, який готовий запропонувати організатору найбільш вигідні умови;
  • Аукціони – тут вже за основу береться фіксована ціна, яка не змінюється протягом всієї процедури. Принцип такий, що всі учасники надають свої заявки з пропозиціями на розгляд, після чого організатора обирає найбільш економічну вигідну з них. Відповідно, переможцем стає той учасник, який запрпоонував найбільш вигідні умови порівняно з своїми прямими конкурентами.

Обидві форми є абсолютно прозорими і активно проводяться на електронних майданчиках. Для зручності, учасники можуть скористатися фільтром і класифікувати лоти з арештованим майном по таким пунктам, як:

  • Тип;
  • Початкова вартість;
  • Назва самого лоту;
  • Географічне положення.

Подібні дії направлені на економію часу та спрощений пошук оголошень, які підходять конкретному учаснику. Для ще більшої зручності можна навіть налаштувати інтернет-розсилку для отримання повідомлень про нові оголошення на мобільний телефон.