Широкий перелік функцій та додаткових інструментів – це один з моментів, який береться до уваги користувачами, які обирають електронний майданчик УЕБ для участі в електронних торгах. Даний майданчик є досить цікавим в плані функціоналу і ви можете користуватися такими інструментами, як:

  1. Система котирувань – у випадку саме з цією біржою вона є максимально точно і саме на ці котирування орієнтується велика кількість більш серйозних гравців в енергетичній сфері;
  2. Система розсилки – ви завжди можете налаштувати свій обліковий запис таким чином, щоб отримувати всі оголошення про цікаві для вас торги на ваш мобільний телефон;
  3. Фільтри – на цьому сайті вони є максимально різноплановими і ви можете обирати для себе будь-які зручні критерії, на яких ви й будете робити основний акцент. Це і є по-справжньому важливі моменти, на які варто звертати свою увагу;

Окремою уваги ж заслуговує календар торгів, який є справді цікавим та ефективним інструментом, який можна використати з максимальною для себе користю.

Що це за інструмент та для чого він потрібен?!

Перш за все, вам буде потрібно перейти за посиланням https://www.ueex.com.ua/ueex/sections-council/representatives-electric-power і вже, опинившись на самому сайті, ви можете обрати розділ “Календар торгів”.

Важливо зазначити, що попередньо вам варто розібратися в тому, як працює ця система та як її потрібно правильно використовувати.

Насправді, тут все максимально просто і цей календар дає вам змогу дізнатися про те, в який день проводяться торги на певні енергетичні ресурси і скільки аукціонів буде проведено на конкретну дату. 

До переваг цього інструменту можна віднести можливість передивлятися всі проведенні торги протягом останніх 5-ти років, що є дійсно корисною функцією.

Що стосується безпосередньо використання календаря, то навпроти самих дат ви можете побачити зелені цифри. Вони вказують на те, скільки аукціонів заплановано на конкретно обраний вами день. Також, учасники мають можливість підписатися на розсилку новин біржі і отримувати інформацію про торги, нововведення, зміни в вимогах та іншу інформацію прямо на свій мобільний телефон.

Якщо ж користувача виникають якісь проблеми в користуванні самої біржі, то в нього є змога звернутися до технічної підтримки й швидко вирішити такі питання.