Сьогодні Україна всіма силами намагається досягти такого рівня розвитку ринкової економіки, що є притаманним для високоцивілізованих країн. Процес формування ринку землі, котрий українська влада розпочала ще у минулому році — це важливий крок назустріч ефективній, стабільній та конкурентоспроможній економіці.

Фактично продаж земельних угідь розпочнеться в липні 2021 року в рамках системи ПроЗорро. Незалежна платформа здійснює свою діяльність відповідно до положень чинного законодавства. Можливість взяти участь в онлайн аукціоні надається усім охочим. Більш детально ознайомитись з умовами функціонування майданчика та дізнатись ефективні способи налагодження співробітництва можна на сайті https://megasale.com.ua/ekonomika-rynku-zemli-shho-zminylosya-v-jogo-funktsionuvanni/.

Ринок землі та його інфраструктура — актуальний стан

Ресурси ринку землі виступають як нерухомістю, так і товаром. Тобто земля розцінюється не лише в якості просторової бази, але й як один із засобів виробництва. Від того, наскільки родюча земельна площа, залежить об’єм виробництва продукції на сільськогосподарському підприємстві, а також якість товару.

Тож земля надзвичайно значущий ресурс для промислових установ саме внаслідок власних специфічних особливостей. Однак при продажі-купівлі земельних угідь нерідко спостерігались численні порушення законодавчих норм, викривались тіньові схеми та корупційні маніпуляції, землекористувачі та великі землевласники зловживали владними повноваженнями. У комплексі дані процеси гальмували господарський прогрес держави. Тож при переході до ринкової економіки переорганізація ринку землі — це вимушена міра.

Продаж с/г ділянок на ПроЗорро. Продажі

Запуск торгів через незалежну електрону систему сприяє:

  • стимуляції ділової та інвестиційної активності в даному сегменті економічних відношень;
  • поліпшенню інфраструктури, діяльність якої спрямована на обслуговування та контроль операцій, пов’язаних з землею;
  • забезпеченню конкуренції на ринку та залученню до справи нових суб’єктів;
  • протидії монополізму — встановлюється обмежена частка, що надається одному суб’єкту.

Долучитись до участі в прозорому аукціоні легко, треба заповнити анкету користувача та чекати на вигідну пропозицію. Дізнатись більше корисної інформації з даної тематики можна на сайті https://megasale.com.ua/ekonomika-rynku-zemli-shho-zminylosya-v-jogo-funktsionuvanni/.