Реалізація деревини на онлайн-торгах – це поширена практика. У сучасному світі більш простим варіантом буде придбання лісової сировини на онлайн-торгах. Як мінімум, це вигідно для підприємців, які зацікавлені в подальшій обробці отриманої сировини.

Залежно від обраного види деревини, її можна задіяти в конкретних напрямках. Говорячи конкретно про реалізацію сировини на онлайн-аукціонах через систему Прозорро.Продажі, можна виділити відразу кілька цікавих порід деревини. Попит є чи не на всі види дерева. Взяти участь у торгах ви можете на акредитованому майданчику sale.uub.com.ua.

ТОП порід деревини і її застосування в системі Прозорро

Почати варто з того, що багато що залежить від обраної електронного майданчика. Зараз є багато цікавих ресурсів, що пропонує рівні умови боротьби і повну прозорість проведених торгів. Що стосується безпосередньо порід дерева, то серед них можна виділити:

  1. Ялина – часто задіюється при створенні стропильних конструкцій, столярних щитів. Нерідко використовується в якості будівельного лісу;
  2. Дуб – найчастіше використовується на меблевих підприємствах. З нього роблять двері, ліжка, столи, двері, вікна і навіть паркет;
  3. Вільха – тут ситуація приблизно така ж, як і у випадку з дубом. Деревина часто використовується при виробництві меблевих виробів;
  4. Сосна – це ще одна порода деревини, яка використовується в якості будівельного лісу. Як і у випадку з вільхою, дубом, та іншими подібними породами, з неї часто робиться меблі.

Окремо можна виділити ще такі породи деревини, як: бук, клен і тому подібні. На особливу увагу заслуговує ялівець. Це не зовсім типовий матеріал. Дана порода також може задіяти в якості будівельного лісу. Крім того, є можливість робити з деревини жалюзі, облицьовувати фасад і все в цьому роді.

Онлайн торгівля деревиною через Прозорро

Одним з напрямів торгів на аукціонах Прозорро – торгівля деревиною. Довгий час представники приватного бізнесу стикалися з більшістю перешкод при покупці різних колод із сосни, ялини або модрини. Був відсутній прозорий механізм ціноутворення, керівники лісгоспів вимагали хабара, закуплена деревина не відповідала заявленим якісними показниками. Це створювало умови для росту обсягів корупції та заводило ринок у тінь.

Аукціони Прозорро. Продажі зробили торгівлю необробленою деревиною прозорою та чесною не тільки для учасників, але і для населення. Крім того, модуль Prozorro.Sale зроблений таким чином, що побудувати звичайну корупційну схему тут нереально. Це виключає використання непрозорих, шахрайських схем, що дуже цінується бізнесом. Саме тому з місяця в місяць обсяги торгівлі через онлайн аукціони Прозорро лише збільшуються. Більше інформації про те, як вони відбуваються, за посиланням: https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazh-drov-tehnologichnyh-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale.